O Mnie

Kim jest Koniczyna?

Jestem kobitką w średnim wieku.
Pasja do podróżowania zrodziła się w 2005, kiedy po raz pierwszy wyjechałam w podróż do Afryki. Tu zaraziłam się chorobą podróżniczą, której stan trwa aż do dziś.
Podczas podróży cieszę się każdą chwilą, odpoczywam od codziennego życia, napawam się wolnością i doświadczam gościnności mieszkańców.
Moje podróżowanie to nie wakacje na plaży w resorcie All inclusive. Podróżując pragnę się wzbogacić, zainspirować i cieszyć każdą chwilą. Nieustannie szukam własnych granic, zarówno fizycznie jak i psychicznie. Jazda na rowerze, wędrówka na wulkan, zjazd tyrolką czy zjedzenie owadów, nie jest mi straszne. Jedno jest pewne: siedzenie w jednym miejscu, nie jest dla mnie!
Na cel swojej podróży wybieram miejsca mniej zdeptane. Dla mnie, ale i trochę dla Ciebie, szukam najpiękniejszych i najbardziej interesujących miejsc na naszej planecie.
Staram się odkrywać nowe miejsca tak często, jak tylko to możliwe. Moim wiernym towarzyszem podróży jest małżonek. Preferujemy indywidualne odkrywanie danego kraju, często z pomocą lokalnego kierowcy.

Podczas podróży, moja kamera i ja zawsze jesteśmy nierozłączni. Kocham świat pełen barw, więc zawsze staram się uchwycić barwną stronę danego miejsca.

Ulubiony kontynent: Afryka
Ulubiony kraj: Kanada, Australia, Włochy
Ulubione miasta: Sydney, Lizbona, Vancouver
Ulubiona kuchnia: zdecydowanie śródziemnomorska
Ulubione zajęcia podczas podróży: wędrówki górskie, przejażdżka autem, lokalne rynki, spotkania z mieszkańcami
Ulubione kierunki: miejsca pełne dziewiczej przyrody, miejsca z dala od utartych szlaków